Κέρκυρα >
Άγιος Γεώργιος Πάγων
Άγιος Γεώργιος Πάγων ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Άγιος Γεώργιος Πάγων
Ξενοδοχεία 4 αστέρων σε Άγιος Γεώργιος Πάγων
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Porto Demo Hotel (Adults Only)
Saint George Corfu, Άγιος Γεώργιος Πάγων, Ελλάδα
Το κομψό Porto Demo Hotel Άγιος Γεώργιος Πάγων 4 αστέρων, που απέχει σχεδόν 6 χλμ. απόσταση από την παραλία Παλαιοκαστρίτσας, προσφέρει πισίνα και κέντρο φίτνες.
Saint George Palace
49083, Άγιος Γεώργιος Πάγων, Ελλάδα
ΠαραΛία Άγιος Γεώργιος ΠάγωΝ απέχει 1 χλμ. από το άνετο ξενοδοχείο Saint George Palace Άγιος Γεώργιος Πάγων 4 αστέρων, που διαθέτει πισίνα και παιδική χαρά. Το άνετο ξενοδοχείο έχει εκλεκτή τοποθεσία…
Ξενοδοχεία 3 αστέρων σε Άγιος Γεώργιος Πάγων
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Villa Lucia
Agios Georgios Pagon, Άγιος Γεώργιος Πάγων, Ελλάδα
Προσφέροντας 14 δωμάτια, το ξενοδοχείο Villa Lucia Άγιος Γεώργιος Πάγων 3 αστέρων βρίσκεται κοντά στην παράκτια περιοχή του Αγίου Γεωργίου Πάγων, περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από την παραλία Porto…
Marianna House Ξενοδοχείο
Saint George Pagon, Άγιος Γεώργιος Πάγων, Ελλάδα
Το Marianna House Ξενοδοχείο Άγιος Γεώργιος Πάγων 3 αστέρων παρέχει 10 δωμάτια. ΠαραΛία ΑρίΛΛα απέχει περίπου 4 χλμ.
Ξενοδοχεία 2 αστέρων σε Άγιος Γεώργιος Πάγων
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Elias & Vasili House Ξενοδοχείο
Agios Gerorgios Pagoi Agios Georgios Pagoi, Άγιος Γεώργιος Πάγων, Ελλάδα
Το άνετο Elias & Vasili House Ξενοδοχείο Άγιος Γεώργιος Πάγων είναι σχεδόν 5 χλμ. απόσταση από το Αγγελόκαστρο Κέρκυρας, παρέχει Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους και ιδιωτική στάθμευση στον χώρο.
Athina Saint George Bay Ξενοδοχείο
- -, Άγιος Γεώργιος Πάγων, Ελλάδα
Οι πελάτες του Athina Saint George Bay Ξενοδοχείο Άγιος Γεώργιος Πάγων 2 αστέρων μπορούν να επισκεφθούν το Αγγελόκαστρο Κέρκυρας που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς.
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Άγιος Γεώργιος Πάγων
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- Sun N Salt Private Villas
- Aelia Villa
- Limosa Beach House Corfu
- Sea And Field Retreat Βίλα
- House Eleni Βίλα
- Patras Roof Apartment
- Villa Sofia Amazing Views
- Villa Theodora View Apartments Eleni
- Corfu Maisonettes Anemouri - San George Apartments
- Eleana Apartments And Studios
- Athina Studios And Apartments
- Sofia'S Bella Vista Pagoi Διαμέρισμα
- Patras Studio
- Natassa House 2 Βίλα
- Azure Mare Studios
- Dixtia Apartments
- Villa Ewa
- Magdachris Luxury Rooms
- Corfu Escape Five Διαμέρισμα
- Villa Magda.
- Villa Archontou
- Villa Theodora View Apartments Zeys
- Dora Apartment Pagoi 2
- Kostas Apartments & Studios
- Spiti Paralia By Corfu Stay Solutions
- Stathis House By Corfu Stay Solutions
- Palmer House
- Corfu Escape Four Διαμέρισμα
- Villa Theodora View Apartments Erato
- Katoi Studios Agios Georgios Pagoi
- Evgenios Studios
- Βίλλα Κατερίνα Διαμέρισμα
- Villa Theodora View Apartments Thalia
- Villa Theodora View Apartments Klio
- Villa Theodora View Apartments Polimnia
- Villa Thomas
- Villa Danai
- Caramela Beach House
- Katoi Apartment 2 Agios Georgios Pagoi
- Maria Apartments
- Romeo Seaside Luxury Suite
- Akis Villa Studios & Apartment With Pool By Hotelius
- Katina House Βίλα
- Andreas Apartments
- Green Hill House
- House Kritamo Διαμέρισμα
- Dora Apartment Pagoi 1
- Serenity Studio By Agrilia Studios
- Athina Hotel
Honigtal Farmland Βίλα
Άγιος Γεώργιος Πάγων, Άγιος Γεώργιος Πάγων, Ελλάδα
Η Honigtal Farmland Βίλα Άγιος Γεώργιος Πάγων απέχει 4 χλμ. από το Αγγελόκαστρο Κέρκυρας και διαθέτει μαθήματα γιόγκα για τους δραστήριους επισκέπτες.
Baligas Apartment
Παγοι, Άγιος Γεώργιος Πάγων, Ελλάδα
Το Baligas Apartment Άγιος Γεώργιος Πάγων 35 τ.μ. Απέχει σχεδόν 10 λεπτά οδικώς από την παραλία Παλαιοκαστρίτσας και 3 χλμ. από το Αγγελόκαστρο Κέρκυρας. Αυτό το διαμέρισμα έχει τη δυνατότητα να…